- XD DESIGN

Цена
€59 95 / 117 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Материал: Полиуретан
Вторичен материал: rPET
Цвят: черен
Ширина на продукта: 9 см
Дължина на продукта: 27,5 см
Височина на продукта: 17 см
Нетно тегло на продукта: 380 г
Опаковка: Подаръчна кутия
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | полиуретан |
| Пол | дамски |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | Среден |
| Обем (L) | 9 L |
| Тегло (kg) | 0.6 кг |
| Материал | Найлон |
| Тип корпус | Мек |
| Брой колела | Без колела |
| Цвят | Черен |
| TSA заключване | Не |
| Разширяем | Не |
| Височина (cm) | 30 |
| Ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 15 |
| USB порт | Не |
| Подходящ за ръчен багаж | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Несесер XD-design First Class All-in-One – Черен
Поддържайте нещата си за пътуване перфектно организирани с несесера XD-design First Class All-in-One. С множество отделения, той предлага удобно съхранение за продукти за грижа, козметика и аксесоари в елегантен черен цвят.
Ключови Предимства
- Универсален дизайн – Множество отделения за лесна организация.
- Издръжлив материал – Изработен от висококачествен найлон за дълготрайна употреба.
- Компактен и преносим – Идеален размер за ръчен багаж.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Тип корпус | Мек |
| Цвят | Черен |
| Брой колела | Без колела |
| TSA ключалка | Не |
| USB порт | Не |
| Подходящ за ръчен багаж | Да |
Какво има в кутията
- Несесер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




